Scroll Top
Leesika 11a, Tallinn

Esitlustehnika
müük, paigaldus ja hooldus

Kaasaegsed ettevõtted, koolid ja konverentsikeskused nõuavad kvaliteetset esitlustehnikat, nagu projektorid, ekraanid, helitehnika jne mis võimaldavad visuaalselt rikkaid ja kaasahaaravaid ettekandeid. Roxent OÜ mõistab selle tehnoloogia olulisust, pakkudes projektorite paigaldamise täisteenust, mis mitte ainult ei paranda Teie esitluse kvaliteeti, vaid ka säästab ruumi ja aega.

Täislahendus ühestkohast
Roxent OÜ — Teie kindel valik

Projektorid on digitaalsed seadmed, mis suudavad projekteerida erinevatest seadmetest, nagu arvutid või meediapleier, pildid suurtele ekraanidele või valgele seinale. Suure projektsiooniga projektoritel on suur konkurentsieelis, kuna nad suudavad pakkuda suuremat kuvapinda kui LCD või Plasma TV. Kuigi projektorid on sageli kasutamiseks paigutatud laudadele või kappidele, võib see sageli tekitada ruumiprobleeme ning vajada korduvaid seadistamisi.

Roxent OÜ pakub projektorite paigaldamise lahendust, mis muudab need takistusteks asemel tõhusaks vahendiks. Pakume projektori paigaldust lakke või seina külge, võttes arvesse ruumi suurust ja võimalusi. Samuti paigaldame kõik vajalikud kaablid, nagu HDMI, VGA, LAN ja muud, vastavalt teie soovidele ja projektori võimalustele.

ESITLUSTEHNIKA PAIGALDUS JA HOOLDUS
  • Projektori või monitoride  (esitlustehnika) paigaldus
  • Esitlustehnika müük ja knsultatsioon
  • Kaabeldus- ja elektritööde teostamine
  • Seadistamine ja hooldus
  • … jne. Küsige lisa!

Meie täisteenus hõlmab ka kvaliteetset kaabeldust ja voolutöid, kasutades parimaid materjale, mis tagavad seadmete töökindluse. Korralikult paigaldatud ja kaabeldatud projektor tagab alati selge ja terava pildi ning säästab teie väärtuslikku aega. Valige Roxent OÜ oma esitlustehnika partneriks.