Scroll Top
Leesika 11a, Tallinn

Ettevõttest

Roxent OÜ on asutatud 14. märtsil 2012 ning 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõtte.
Oleme tuntud oma kvaliteetsete arvuti- ja andmesidevõrkude kaabeldusteenuste poolest. Meie spetsialiseerumine hõlmab laia IT-kaabeldustööde valdkonda, IT-võrkude rajamist, WiFi lahendusi ja videovalve süsteeme. Meie tööde ampluaa ulatub arvutivõrkude ja sidevõrkude kaabeldamisest kuni fiiberoptiliste võrkude ja andmesidevõrkude loomiseni.

usaldusväärne koostööpartner
— aastast 2012

Pakume lisaks elektritöid, mille hulka kuulub nõupidamise ruumide kaabeldamine, multimeedia lahendused ja palju muud. Meie teenuste hulka kuulub nii nõrkvoolu- kui ka elektrisüsteemide paigaldamine erinevatesse asutustesse, sealhulgas kontoritesse, koolidesse, lao- ja tootmishoonetesse. Vajadusel teeme ka üldehitustöid ning teemantpuurimist, tagades seeläbi kliendi vajadustele kohandatud lahendused. Meie andmesidevõrkude kaabeldamistööd viime läbi vastavalt ISO 11801 standardile, kasutades kaasaegseid cat5e, cat6, cat6A, cat7 tehnoloogiaid. Kvaliteet ja usaldusväärsus on meie peamised prioriteedid.

Lisaks pakume Hikvision videovalve süsteeme, mida mitte ainult ei paigalda, vaid ka müüme. Anname 2-aastase garantii kaabeldamistöödele ja lisaks sellele annab tootja 3-aastase garantii seadmetele.

Valides Roxent OÜ, valite usaldusväärse ja kvaliteetse partneri oma andmeside ja elektrisüsteemide vajaduste rahuldamiseks!