Scroll Top
Leesika 11a, Tallinn

FIIBEROPTIKA KAABELDUS
VEDU, KEEVITUS, TESTIMINE

Roxent OÜ on võib olla Teie peamine partner optiliste- ja valguskaablite teenuste osas Tallinnas ja Harjumaal. Meie pühendunud meeskond on spetsialiseerunud optilise kaabli vedamisele, keevitamisele ja testimisele, et tagada Teie IT süsteemidele parimad lahendused. Meie kvaliteetne töö on suunatud andmeedastuse tõhususe ja stabiilsuse maksimeerimisele, tagades, et Teie võrk toimib tõrgedeta ja kõige optimaalsemalt.

Kõikidel töödele pikaajaline garantii
Roxent OÜ — Teie kindel koostöö partner

Teine oluline teenus, mida Roxent OÜ  pakub on valguskaabli paigaldus ja parandus. Ükskõik, kas olete paigaldamas uut valguskaabli süsteemi või vajate olemasoleva süsteemi parandamist, on meie meeskond siin, et tagada kvaliteetne ja kiire teenus. Pakume kiireid, usaldusväärseid ja tõrgeteta lahendusi, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele.

FIIBEROPTIKA KAABELDUS ja KEEVITUSTÖÖD
  • Fiiberoptilise (valgus) kaabli vedu
  • Fiiberoptilise kaabli keevitustööd
  • Fiiberoptilise kaabli testimine
  • Fiiberoptilise kaabli paigaldus
  • Fiiberoptilise kaabli parandamine
  • … jne. Küsige lisa!

Kas teadsite, et valguskaabli eelised võrreldes metallsoontega kaabliga on suurem ribalaius, suurem häirekindlus, väiksem kaal, väiske hind ja diameeter, sobib hästi digitaalse info edastamiseks ning signaali tugevus püsib stabiilsemana. Valguskaableid kasutatakse nii heli- ja videosignaali kui ka muude andmete edastamiseks nii lühikestel kui ka pikkadel vahemaadel. Lisaküsimsute korral võtke julgelt meiega ühendust.